Milí přátelé, srdečně zveme Vás i Vaše blízké a známé na další kurz Alfa, který připravujeme od středy 18. 1. 2023 od 18.00 hod. v sále „Devítky“ (bývalá ZUŠ), na Farní 9 v Zábřeze.

Komu je kurz Alfa určen? Kurz je pro všechny, kteří již dlouhá léta pravidelně navštěvují bohoslužby, ale přesto by si rádi o něco víc prohloubili svoji osobní víru či upevnili její základy. Je pro všechny, kteří chtějí objevit Boha, seznámit se s křesťanstvím a jeho učením nebo poznat lidi, kteří se svoji víru snaží žít, pro ty, kdo se potýkají s obavami o budoucnost a hledají naději v neklidné době, i pro mnoho dalších…

Jak kurz Alfa probíhá? Zábřežská Alfa bude trvat 13 týdnů. Jednotlivá setkání (jedenkrát týdně) začínají společnou večeří, na kterou navazuje krátká přednáška. V malých skupinkách je pak možné vyjádřit svůj názor, klást otázky nebo jen mlčet a naslouchat. Žádná otázka není hloupá nebo nevhodná, přátelská atmosféra poskytuje naprostou svobodu. Účast v kurzu je dobrovolná, vstup je zdarma či za dobrovolný příspěvek. Z organizačních důvodů je potřeba se na kurz přihlásit předem.

Více info na www.kurzyalfa.cz či na telefonním čísle 737 295 087.

Pokud Vás naše pozvání na kurz zaujalo nebo je vašem okolí někdo, komu byste jej rádi nabídli (můžete ho tam také doprovodit), budeme se na Vás těšit.

Za tým Alfy Karla Hrochová