POUŤ DO MEDŽUGORJE pá 28.6. – so 6.7.2024

Stejně jako loni, i letos zveme všechny na pouť do Medžugorje, kde se stále ještě zjevuje každý den Panna Maria. Oproti předchozím rokům nás nebrzdí žádná proticovidová opatření. Předpokládaný čas odjezdu ze Zábřeha: pátek 28.6. večer. Návrat v sobotu 6.7. okolo oběda.

Cena poutě 3.400,- Kč + 80,- EUR zahrnuje dopravu, pojištění a ubytování (jídlo není v ceně – stravování vlastní). Z vážnějších důvodů (např. pouť vícečetné rodiny) si můžete zažádat o slevu. Pouť je s duchovním doprovodem P. Radka Maláče. Zda jsou ještě volná místa se můžete ptát Františka Rýznara (734 369 209; [email protected]).

Přihlašovat se můžete přes tento Google formulář:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0F9PmutElthnocx_smi6jgHPD-18Rjb5PPSdSjBX-qkHjtg/viewform?usp=share_link

Ti, kdo nezvládnou vyplňování přes Google formulář, si mohou ve farní kanceláři v Zábřeze vzít přihlášku, a nebo si ji k tisku stáhnout ZDE. Vyplněné přihlášky můžete přinést do zábřežské farní kanceláře, naskenované zaslat e-mailem na [email protected], případně poslat na adresu František Rýznar, Javorová 19, Zábřeh 789 01. (kdo vyplňuje přes Google formulář, tak samozřejmě už nikde nic posílat nemusí).

POČET MÍST JE OMEZEN

V případě, že se hodně zhorší podmínky pro cestování, nebo že se nepřihlásí dostatečný počet poutníků, je možné, že pouť budeme muset zrušit – v tom případě vám vrátíme peníze.

Na společnou pouť se těší P. Radek Maláč